Sokólski Ośrodek Kultury

b_150_100_16777215_00_images_klub_stara_kamionka.gif

Formy działalności WKK:

-       dziecięce koło plastyczne

-       zespół wokalny „Razem”

-       festyny plenerowe

-       imprezy okolicznościowe

-       bele sylwestrowe

-       turnieje i mecze bilarda oraz tenisa stołowego

-       wynajmy sali na spotkania rodzinne

W budynku Klubu mieści się: Filia Biblioteki Publicznej w Sokółce oraz Ochotnicza Straż Pożarna.

 

Historia Wiejskiego Klubu Kultury w Starej Kamionce

Wiejski Klub Kultury w Starej Kamionce oddano do użytku w 1991 r. Inwestorem budowy był Sokólski Ośrodek Kultury, natomiast część prac budowlanych wykonali w czynie społecznym mieszkańcy Kamionki.

Klub jest jedną z placówek Sokólskiego Ośrodka Kultury upowszechniającą kulturę w środowisku wiejskim. Działania skierowane do różnych grup wiekowych prowadzą instruktorzy: Jolanta Żółtko i Dorota Panasiuk.

W 2007 r. przeprowadzono generalny remont placówki dzięki środkom unijnym. 

Projekt współfinansowany był przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Orientacji i Gwarancji Rolnej w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego „Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich 2004-2006”, Priorytet 2 – „Zrównoważony rozwój obszarów wiejskich”, Działanie 2.3 – „Odnowa wsi oraz zachowanie i ochrona dziedzictwa kulturowego”.

WKRÓTCE

Studio Poezja zaprasza na KONCERT


30 lipca /niedziela/ 2017 godz. 16:00 Kino "Sokół" - KONCERT najpiękniejszych utworów z musicali autorstwa Franka Wildhorna. Wstęp wolny! Wystąpią młodzi artyści ze Studio Poezja pod kierunkiem Krzysztofa Zalewskiego. Najpiękniejsze utwory [ ... ]

>> czytaj więcej >>

DNI SOKÓŁKI 2017 Zapraszamy!


9-11 czerwca 2017 Dni Sokółki. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem oraz do udziału w wydarzeniach sportowych, artystycznych i koncertach!

>> czytaj więcej >>

ROCKalizacja- nauka gry na instrumentach


Zapraszamy młodzież na zajęcia nauki gry na : gitarze elektrycznej, basowej, perkusji oraz lekcje vocalu rockowego i rozrywkowego odbywające się w Sokólskim Ośrodku Kultury w Sokółce.

>> czytaj więcej >>