Sokólski Ośrodek Kultury

b_150_100_16777215_00_images_dzien_dziecka_m.jpg

Jak co roku w dniu pierwszego czerwca wszystkie dzieci mogły wziąć udział w zabawach zorganizowanych przez Sokólski Ośrodek Kultury. Na placu przed SOK mogły zaprezentować swoje talenty wokalno-taneczne pod okiem instruktor Sokólskiego Ośrodka Kultury p. Agnieszki Kozakiewicz w kąciku „Mikrofon dla wszystkich”, pochwalić się pracami plastycznymi stworzonymi w kąciku plastycznym prowadzonym przez p. Ewę Petelczyc.

 

Dzięki sprawnym rękom i artystycznym umiejętnościom uczestników zajęć plastycznych w kole plastycznym młodzieży i dorosłych SOK dzieci mogły przemienić się w kolorowego motyla, groźnego pirata bądź też dowolną postać poddając się malowaniu twarzy.

 

Interaktywne przedstawienie zatytułowane „Poskromienie złośnika” zachęciło dzieci do czynnego udziału w spektaklu. Wartka akcja trzymała widzów w napięciu do samego końca. Tytułowy Złośnik popisywał się coraz to nowymi psikusami, złośliwościami i wybrykami. Aktorzy wspólnie z dziećmi znaleźli sposób na małego niegrzeczniaka.

 

Temat bycia niegrzecznym, poruszony w zabawny sposób podsumowany został morałem wypływającym z pouczającej bajki. Przedstawieniu towarzyszyły piosenki wykonywane na żywo a piękna oprawa muzyczna wprowadziła w dobry nastrój.

 

SOK, 4 czerwca 2013 r.

View the embedded image gallery online at:
http://sok.org.pl/index.php/66-sfdgsd#sigProId41b7d09582

 

WKRÓTCE