Sokólski Ośrodek Kultury

W sobotę dnia 24 czerwca 2017 r. o godz. 18:00 nad Zalewem w Sokółce odbył się festyn z okazji powitania lata "Wianki w noc świętojańską".

W ramach wydarzenia wystąpiły zespoły:

"AD REM" z Dąbrowy Białostockiej, "KURANTY" z Bielska Podlaskiego, "AS" z Białegostoku, "ECHO PUSZCZY" z Hajnówki, "ROSY" z Ryboł, "BIEŁY PTAK" z Mińska (Białoruś).

    Oprócz Białoruskiego Festynu Ludowego nie zabrakło tego dnia tradycyjnego wicia wianków i puszczania ich na wodę oraz ogniska z kiełbaskami. Krótka fotorelacja z wydarzenia dzięki uprzejmości Krzysztofa Frejusa.

WKRÓTCE

Studio Poezja zaprasza na KONCERT


30 lipca /niedziela/ 2017 godz. 16:00 Kino "Sokół" - KONCERT najpiękniejszych utworów z musicali autorstwa Franka Wildhorna. Wstęp wolny! Wystąpią młodzi artyści ze Studio Poezja pod kierunkiem Krzysztofa Zalewskiego. Najpiękniejsze utwory [ ... ]

>> czytaj więcej >>

DNI SOKÓŁKI 2017 Zapraszamy!


9-11 czerwca 2017 Dni Sokółki. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem oraz do udziału w wydarzeniach sportowych, artystycznych i koncertach!

>> czytaj więcej >>

ROCKalizacja- nauka gry na instrumentach


Zapraszamy młodzież na zajęcia nauki gry na : gitarze elektrycznej, basowej, perkusji oraz lekcje vocalu rockowego i rozrywkowego odbywające się w Sokólskim Ośrodku Kultury w Sokółce.

>> czytaj więcej >>