Sokólski Ośrodek Kultury

Przez cały Wielki Post artystycznie przygotowywaliśmy się do Świąt Wielkanocnych. Wykonaliśmy setki pisanek metoda batikową, dziesiątki palm z bukszpanu i bibułkowych kwiatków  oraz pająki.

    Jak co roku Sokółka wzięła udział w XXII Wojewódzkim Przeglądzie Zdobnictwa Obrzędowego Cyklu Wiosennego i Świąt Wielkanocnych. W konkursie na pisanki:

- w kategorii dzieci udział wzięło 10 dzieci, które otrzymały 6 nagród i 3 wyróżnienia

- w kategorii młodzieżowej udział wzięły 4 osoby - tu była jedna nagroda i jedno wyróżnienie

- w kategorii młodzieży szkół średnich oraz dorosłych udział wzięło 10 osób, które otrzymały 7 nagród i 1 wyróżnienie.

 W konkursie na palmy wielkanocne wyróznienie otrzymała 1 osoba.

W konkursie na pająki wyróżnienie otrzymała jedna drużyna dwuosobowa.

Gratulujemy! Szczegóły można zobaczyć na folderze- zdjęcia poniżej.

    Tydzień przed Niedzielą Palmową zorganizowaliśmy także dla Sokółczan rodzinne warsztaty robienia tradycyjnych ozdób wielkanocnych. Duża grupa dzieci wykonała palmy i pisanki. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

    Dziś życzymy Państwu Wesołych Świąt!

WKRÓTCE

Spektakl teatralny i koncert z okazji Dnia Dziecka


3 czerwca 2017 /sobota/ godz. 12:00, kino "Sokół"- zapraszamy na spektakl teatralny oraz koncert w wykonaniu dzieci. Wstęp na podstawie wejściówek.

>> czytaj więcej >>

"Allo Allo" - zabawny spektakl teatr T-3


8 czerwca 2017 r. /czwartek/ godz. 18:00 Kino Sokół - zapraszamy na pełen humoru spektakl teatralny w wykonaniu teatru T-3. Wstęp wolny!

>> czytaj więcej >>

KONCERT na Dzień Matki


29 maja/poniedziałek/ o godz. 17:30 serdecznie zapraszamy do kawiarni Lira Sokólskiego Ośrodka Kultury na koncert z okazji Dni Matki. Wstęp wolny!

>> czytaj więcej >>

WYSTAWA: Zakładki do książek


  Muzeum Ziemi Sokólskiej przy Sokólskim Ośrodku Kultury oraz Biblioteka Publiczna w Sokółce serdecznie zapraszają na otwarcie wystawy „Życie codzienne z książką - zakładki z kolekcji Ewy Krychniak”. Otwarcie wystawy odbędzie się w [ ... ]

>> czytaj więcej >>

ROCKalizacja- nauka gry na instrumentach


Zapraszamy młodzież na zajęcia nauki gry na : gitarze elektrycznej, basowej, perkusji oraz lekcje vocalu rockowego i rozrywkowego odbywające się w Sokólskim Ośrodku Kultury w Sokółce.

>> czytaj więcej >>