Sokólski Ośrodek Kultury

Codziennie coś nowego i fajnego! Przyświecało nam hasło "W domu z nudów nie rób cudów! Cuda działaj razem z nami- zapraszamy!

 Podczas zajęć instruktorzy proponowali:

- ciekawe zajęcia plastyczne

- gry i zabawy oraz tańce

- spotkanie z archeologiem

- filmy.

Codziennie z naszych propozycji korzystało 30 dzieci. Do ulubionych zajęć trzeba zaliczyć zabawy z chustą, gry zespołowe np. biegana wersja gry kółko i krzyżyk, śmieszne pytania i odpowiedzi czy szukaj swojej rodziny. Codziennie też dzieci wykonywały prace plastyczne takie jak: zimowe obrazki, tęcza- ozdoba okienna, biżuteria z recyklingu, kukiełki teatralne i wiele innych.

Dziękujemy za wspólną zabawę.

 

 

 

 

WKRÓTCE

Spektakl teatralny i koncert z okazji Dnia Dziecka


3 czerwca 2017 /sobota/ godz. 12:00, kino "Sokół"- zapraszamy na spektakl teatralny oraz koncert w wykonaniu dzieci. Wstęp na podstawie wejściówek.

>> czytaj więcej >>

"Allo Allo" - zabawny spektakl teatr T-3


8 czerwca 2017 r. /czwartek/ godz. 18:00 Kino Sokół - zapraszamy na pełen humoru spektakl teatralny w wykonaniu teatru T-3. Wstęp wolny!

>> czytaj więcej >>

KONCERT na Dzień Matki


29 maja/poniedziałek/ o godz. 17:30 serdecznie zapraszamy do kawiarni Lira Sokólskiego Ośrodka Kultury na koncert z okazji Dni Matki. Wstęp wolny!

>> czytaj więcej >>

WYSTAWA: Zakładki do książek


  Muzeum Ziemi Sokólskiej przy Sokólskim Ośrodku Kultury oraz Biblioteka Publiczna w Sokółce serdecznie zapraszają na otwarcie wystawy „Życie codzienne z książką - zakładki z kolekcji Ewy Krychniak”. Otwarcie wystawy odbędzie się w [ ... ]

>> czytaj więcej >>

ROCKalizacja- nauka gry na instrumentach


Zapraszamy młodzież na zajęcia nauki gry na : gitarze elektrycznej, basowej, perkusji oraz lekcje vocalu rockowego i rozrywkowego odbywające się w Sokólskim Ośrodku Kultury w Sokółce.

>> czytaj więcej >>