Sokólski Ośrodek Kultury

Codziennie coś nowego i fajnego! Przyświecało nam hasło "W domu z nudów nie rób cudów! Cuda działaj razem z nami- zapraszamy!

 Podczas zajęć instruktorzy proponowali:

- ciekawe zajęcia plastyczne

- gry i zabawy oraz tańce

- spotkanie z archeologiem

- filmy.

Codziennie z naszych propozycji korzystało 30 dzieci. Do ulubionych zajęć trzeba zaliczyć zabawy z chustą, gry zespołowe np. biegana wersja gry kółko i krzyżyk, śmieszne pytania i odpowiedzi czy szukaj swojej rodziny. Codziennie też dzieci wykonywały prace plastyczne takie jak: zimowe obrazki, tęcza- ozdoba okienna, biżuteria z recyklingu, kukiełki teatralne i wiele innych.

Dziękujemy za wspólną zabawę.

 

 

 

 

WKRÓTCE

Studio Poezja zaprasza na KONCERT


30 lipca /niedziela/ 2017 godz. 16:00 Kino "Sokół" - KONCERT najpiękniejszych utworów z musicali autorstwa Franka Wildhorna. Wstęp wolny! Wystąpią młodzi artyści ze Studio Poezja pod kierunkiem Krzysztofa Zalewskiego. Najpiękniejsze utwory [ ... ]

>> czytaj więcej >>

DNI SOKÓŁKI 2017 Zapraszamy!


9-11 czerwca 2017 Dni Sokółki. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem oraz do udziału w wydarzeniach sportowych, artystycznych i koncertach!

>> czytaj więcej >>

ROCKalizacja- nauka gry na instrumentach


Zapraszamy młodzież na zajęcia nauki gry na : gitarze elektrycznej, basowej, perkusji oraz lekcje vocalu rockowego i rozrywkowego odbywające się w Sokólskim Ośrodku Kultury w Sokółce.

>> czytaj więcej >>