Sokólski Ośrodek Kultury

Spotkanie Mikołajkowe przyciągnęło do sokólskiego kina ponad setkę dzieci wraz z rodzicami. Było radośnie i słodko!

     W programie spotkania był film animowany dla dzieci pt. "Królowa Śniegu". Pani Burmistrz Ewa Kulikowska przygotowała dzieciom niespodzianka od Świętego Mikołaja. Przysłał on film, w którym zwraca się do sokólskich dzieci, szuka ich na swoich listach dzieci grzecznych, zdradza miejsce do którego dostarczył zamówione przez Panią Burmistrz słodkości. W filmie Mikołaj pokazał dzieciom swój dom , fabrykę zabawek, elfy i renifery. Niespodzianka bardzo sie podobała. Wszyscy otrzymali słodkie podarunki i wyszli do parku miejskiego aby wspólnie zaświecić ogromną choinkę. Były też życzenia świąteczne i taniec wokół drzewka mieniącego się kolorowymi światełkami.

Oby tylko Święty Mikołaj nie zapomniał o dzieciach także w Boże Narodzenie! ;-)

 

WKRÓTCE

Studio Poezja zaprasza na KONCERT


30 lipca /niedziela/ 2017 godz. 16:00 Kino "Sokół" - KONCERT najpiękniejszych utworów z musicali autorstwa Franka Wildhorna. Wstęp wolny! Wystąpią młodzi artyści ze Studio Poezja pod kierunkiem Krzysztofa Zalewskiego. Najpiękniejsze utwory [ ... ]

>> czytaj więcej >>

DNI SOKÓŁKI 2017 Zapraszamy!


9-11 czerwca 2017 Dni Sokółki. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem oraz do udziału w wydarzeniach sportowych, artystycznych i koncertach!

>> czytaj więcej >>

ROCKalizacja- nauka gry na instrumentach


Zapraszamy młodzież na zajęcia nauki gry na : gitarze elektrycznej, basowej, perkusji oraz lekcje vocalu rockowego i rozrywkowego odbywające się w Sokólskim Ośrodku Kultury w Sokółce.

>> czytaj więcej >>