Sokólski Ośrodek Kultury

Spotkanie Mikołajkowe przyciągnęło do sokólskiego kina ponad setkę dzieci wraz z rodzicami. Było radośnie i słodko!

     W programie spotkania był film animowany dla dzieci pt. "Królowa Śniegu". Pani Burmistrz Ewa Kulikowska przygotowała dzieciom niespodzianka od Świętego Mikołaja. Przysłał on film, w którym zwraca się do sokólskich dzieci, szuka ich na swoich listach dzieci grzecznych, zdradza miejsce do którego dostarczył zamówione przez Panią Burmistrz słodkości. W filmie Mikołaj pokazał dzieciom swój dom , fabrykę zabawek, elfy i renifery. Niespodzianka bardzo sie podobała. Wszyscy otrzymali słodkie podarunki i wyszli do parku miejskiego aby wspólnie zaświecić ogromną choinkę. Były też życzenia świąteczne i taniec wokół drzewka mieniącego się kolorowymi światełkami.

Oby tylko Święty Mikołaj nie zapomniał o dzieciach także w Boże Narodzenie! ;-)

 

WKRÓTCE

Wianki w noc świętojańską


W sobotę dnia 24 czerwca 2017 r. o godz. 18:00 zapraszamy nad Zalew w Sokółce na festyn z okazji powitania lata "Wianki w noc świętojańską". W ramach wydarzenia odbędzie się Białoruski Festyn Ludowy.

>> czytaj więcej >>

ROCKalizacja- nauka gry na instrumentach


Zapraszamy młodzież na zajęcia nauki gry na : gitarze elektrycznej, basowej, perkusji oraz lekcje vocalu rockowego i rozrywkowego odbywające się w Sokólskim Ośrodku Kultury w Sokółce.

>> czytaj więcej >>

Teatr amatorski "Coś" i "Ktoś" zaprasza Cię!


Młodzieżowy teatr amatorski "Coś" oraz dziecięcy teatr "Ktoś" działające pod kierunkiem Michała Gieniusza rozpoczęły kolejny sezon działalności.

>> czytaj więcej >>