Sokólski Ośrodek Kultury

33.Rodziny Muzykujące odbyły się 19 listopada 2016r. w Kinie "Sokół". Mówi się, że nic tak nie jednoczy rodziny, jak wspólne posiłki, ale zapewniamy, że wspólne muzykowanie zacieśnia rodzinne więzy co najmniej równie mocno.

Organizatorami spotkania byli: Sokólski Ośrodek Kultury oraz Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku.

    W przeglądzie wzięło udział 9 rodzin ( Stebło z Grabówki, Iwaniuk z Białegostoku, Romańczuk z Czeremchy, Dral z Wasilkowa, Sadowskich z Miejskich Nowin), w tym z Sokółki: Górscy, Rynkiewicze, Ryszkiewicze, Kędysie.

W tym roku na scenie królował śpiew a'capella i piosenki ludowe choć nie zabrakło współczesnych przebojów w żywiołowych aranżacjach. Wszyscy uczestnicy otrzymali rodzinne upominki- zestawy gier. Po wspólnym obiedzie zarówno uczestnicy Rodzin Muzykujących jak również sokólska widownia wzięła udział w warsztatach tańca tradycyjnego. Przygrywająca na żywo rodzinna kapela Niwińskich i prowadzący instruktor Piotr Zgorzelski rozbawili uczestników, którzy przyznali że  taniec sprawił im wiele radości i wzbudził wiele pozytywnych emocji.

Zapraszamy do obejrzenie zdjęć ( wykonane przez fotografa WOAK)

 

WKRÓTCE

Studio Poezja zaprasza na KONCERT


30 lipca /niedziela/ 2017 godz. 16:00 Kino "Sokół" - KONCERT najpiękniejszych utworów z musicali autorstwa Franka Wildhorna. Wstęp wolny! Wystąpią młodzi artyści ze Studio Poezja pod kierunkiem Krzysztofa Zalewskiego. Najpiękniejsze utwory [ ... ]

>> czytaj więcej >>

DNI SOKÓŁKI 2017 Zapraszamy!


9-11 czerwca 2017 Dni Sokółki. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem oraz do udziału w wydarzeniach sportowych, artystycznych i koncertach!

>> czytaj więcej >>

ROCKalizacja- nauka gry na instrumentach


Zapraszamy młodzież na zajęcia nauki gry na : gitarze elektrycznej, basowej, perkusji oraz lekcje vocalu rockowego i rozrywkowego odbywające się w Sokólskim Ośrodku Kultury w Sokółce.

>> czytaj więcej >>