Sokólski Ośrodek Kultury

10 stycznia 2016 r. Sokólski Ośrodek Kultury, jako Sztab WOŚP zorganizował, podobnie jak w wielu miastach Polski i całego świata, finałowy koncert. Sokólscy wolontariusze znaleźli się w 120 tysięcznej rzeszy ludzi, którzy zbierali pieniądze na "zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienie godnej opieki medycznej seniorów".

    Koncert rozpoczął się w sokólskim Kinie "Sokół" o godzinie 15:00. Zaprezentowały się dzieci, młodzież oraz dorośli. Różnorodne formy prezentacji oraz muzyki przyciągnęły widzów, którzy bardzo żywo brali udział w licytacjach orkiestrowych gadżetów. Łączna kwota, która sokólski sztab WOŚP wpłacił na konto Fundacji to 10 tysięcy 458 zł i 30 groszy.

Na scenie zaprezentowały się: uczniowie Zespołu Szkół Integracyjnych w Sokółce pod kierunkiem P. Justyny Szerejko oraz P. Joanny Piskurewicz, Zespół młodzieżowy z Sokółki "Whispers", zespoły z Białegostoku: "Side off Band", "Mniej więcej", "Exit" - Zespół wokalny z Krynek oraz sokólska kapela bluesowa "FBI".

WKRÓTCE