Sokólski Ośrodek Kultury

29 maja/poniedziałek/ o godz. 17:30 serdecznie zapraszamy do kawiarni Lira Sokólskiego Ośrodka Kultury na koncert z okazji Dni Matki. Wstęp wolny!

    Na scenie zaprezentują się dzieci, które przez całe rok szkolny uczęszczały na zajęcia artystyczne w domu kultury. Są to uczniowie klas instrumentów: pianina, gitary oraz skrzypiec. Obejrzymy pokaz taneczno- ruchowy w wykonaniu dzieci z Bum Bum zespołu. 6-latki przygotowały ruchowe interpretacje i znanych utworów muzycznych i popularnych dzieł klasycznych, także z wykorzystaniem Bum Bum rurek.

Wśród instrumentalistów usłyszymy:

WKRÓTCE

Studio Poezja zaprasza na KONCERT


30 lipca /niedziela/ 2017 godz. 16:00 Kino "Sokół" - KONCERT najpiękniejszych utworów z musicali autorstwa Franka Wildhorna. Wstęp wolny! Wystąpią młodzi artyści ze Studio Poezja pod kierunkiem Krzysztofa Zalewskiego. Najpiękniejsze utwory [ ... ]

>> czytaj więcej >>

DNI SOKÓŁKI 2017 Zapraszamy!


9-11 czerwca 2017 Dni Sokółki. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem oraz do udziału w wydarzeniach sportowych, artystycznych i koncertach!

>> czytaj więcej >>

ROCKalizacja- nauka gry na instrumentach


Zapraszamy młodzież na zajęcia nauki gry na : gitarze elektrycznej, basowej, perkusji oraz lekcje vocalu rockowego i rozrywkowego odbywające się w Sokólskim Ośrodku Kultury w Sokółce.

>> czytaj więcej >>